Beleidsterreinen

 

 

Burgerzaken  

Annie Allemeesch

Lieselore Verstringe
annie.allemeesch@zuienkerke.be 

lieselore.verstringe@zuienkerke.be

Cultuur, Gezondheid, Jeugd, Senioren, Sport, Toerisme
     
Annie Allemeesch Administratief medewerker cultuur
annie.allemeesch@zuienkerke.be
Eva Verburgh Jeugdconsulent, Administratief medewerker sport, senioren en gezondheid
eva.verburgh@zuienkerke.be 
Ellen Vanderpoorten Administratief medewerker jeugd en bibliotheek
ellen.vanderpoorten@zuienkerke.be
Lieselore Verstringe

Administratief medewerker toerisme

lieselore.verstringe@zuienkerke.be


Financiƫle dienst
     
Katrien Debaecke Financieel directeur
katrien.debaecke@zuienkerke.be
Greet Fockedey Boekhouding
greet.fockedey@zuienkerke.be

Ellen Vanderpoorten

Gemeentebelastingen - toelagen - facturen - huur zalen
ellen.vanderpoorten@zuienkerke.be


Informatie, Communicatie en Informatisering
     
Franky Goethals Algemeen directeur
franky.goethals@zuienkerke.be
  
Infrastructuur, Leefmilieu, Afvalbeleid
      
Patrick Van den Fonteyne  Diensthoofd, Milieuambtenaar, Preventieadviseur en ambtenaar noodplanning.

Technische Dienst
Adres : Gemeentelijke Werkplaats
Nieuwe Steenweg 39/a
8377 Zuienkerke

Tel: 050 / 41 75 77
Fax: 050 41 94 43
technischedienst@zuienkerke.be 
   
OCMW
      
Inez Goderis

Directeur Sociaal Beleid

Tel: 050 / 42 79 98
inez.goderis@zuienkerke.be 

Mieke Matton Contactpersoon
  
Tel: 050 / 42 79 98
socialedienst@zuienkerke.be
   
Personeelsbeleid
     
Franky Goethals Algemeen directeur
franky.goethals@zuienkerke.be 
  
Politie, Veiligheid
      
Wijkagent interpolitiezone Blankenberge-Zuienkerke

Tel: 050 / 41 14 14  
Mia Moens Contactpersoon gemeentehuis Zuienkerke

Tel: 050 / 41 14 14
mia.moens@zuienkerke.be
  
Ruimtelijke Ordening, Woonbeleid
     
Ilse Boudens ilse.boudens@zuienkerke.be
Scheire Peggy peggy.scheire@zuienkerke.be