De gemeenteraad is de rechtstreeks verkozen volksvertegenwoordiging en het beleidsorgaan bij uitstek in de gemeente. In Zuienkerke De gemeenteraad van Zuienkerke is samengesteld uit volgende personen:


     

gemeenteraad jan 21

 

 

Verkozene Adres
Dhr. Alain De Vlieghe
Burgemeester

Nieuwe Steenweg 40a
8377 Zuienkerke
Tel.: 050 / 41.55.42

GSM : 0475/96.55.69

E-mail : alain.devlieghe@zuienkerke.be

   
Dhr. Jacques Demeyere
Eerste Schepen

Oostendse Steenweg 18
8377 Meetkerke - Zuienkerke
Tel: 050 / 41.39.78

E-mail : jacques.demeyere@zuienkerke.be

   
Mevr. Annelies Dewulf
Tweede Schepen

Oude Molenweg 16
8377 Meetkerke - Zuienkerke
Gsm 0472/24.60.25

E-mail: annelies.dewulf@zuienkerke.be

   
Dhr. Wim Cools
Schepen
Voorzitter van het bijzonder comité voor sociale dienst

Nieuwe Steenweg 136
8377 Zuienkerke
Tel: 050 / 41.21.03

E-mail: wim.cools@zuienkerke.be

   

Dhr. Geert Quintens
Voorzitter van de gemeenteraad
Raadslid

Hoeksam 3
8377 
Nieuwmunster-Zuienkerke
Tel: 050 / 41.39.98

E-mail: geert.quintens@telenet.be

   

Dhr. Delaere Noël
Raadslid

Leeglandstraat 24
8377 Zuienkerke

Gsm 0478/97.05.02

E-mail:

   
Mevr. Christine Schouteeten-Jonckheere
Raadslid

Brugse Steenweg 17,
8377 Nieuwmunster - Zuienkerke       
Tel. : 050/41.77.41

E-mail: schouteetenjonckheere@gmail.com

   
Mevr. Lagast Emmy
Raadslid

 

   
Mevr. Slembrouck Sarah
Raadslid

Statiesteenweg 12, 8377 Zuienkerke

E-mail: slembrouck.sarah@gmail.com

   
Dhr. Goethals Eddy
Raadslid

Dorpweg 26
8377 Zuienkerke

Tel. : 050/31.00.00

GSM : 0479/74.68.05

E-mail: eddy.marierose@telenet.be

   

Mevr. Vanhoorenweder Sylvia
Raadslid

Oostendse Steenweg  81

8377 Zuienkerke                                   

E-mail: sylvia.vanhoorenweder@gmail.com