Adres gemeentehuis

Alle hieronder vermelde gemeentelijke diensten zijn gehuisvest in:

Gemeentehuis, Kerkstraat 17
8377 Zuienkerke

     

Openingsuren

 

Het gemeentehuis is iedere werkdag open in de voormiddag van 9 uur tot 12 uur en op de woensdagnamiddag van 13 uur tot 16.30 uur. Op andere namiddagen is het gemeentehuis gesloten.

Op de eerste woensdag van de maand is het gemeentehuis open van 15 uur tot 19 uur (dienst burgerzaken, financiële dienst, de technische dienst, dienst stedenbouw en de politiedienst).

Dit is op woensdag 3 januari, 7 februari, 7 maart, 4 april, 2 mei, 6 juni, 4 juli, 1 augustus, 5 september, 3 oktober, 7 november en 5 december 2018.

Op volgende feestdagen zijn de diensten gesloten:

 

Nieuwjaar

maandag 1 januari 2018

Tweede paasdag

maandag 2 april 2018

Dag van de arbeid

dinsdag 1 mei 2018

Pinkstermaandag

maandag 21 mei 2018

Vlaamse feestdag

woensdag 11 juli 2018

Nationale feestdag

zaterdag 21 juli 2018

Onze-Lieve-Vrouw Hemelvaart

woensdag 15 augustus 2018

Allerheiligen

donderdag 1 november 2018

Wapenstilstand

zondag 11 november 2018

Kerstmis

dinsdag 25 december 2018

Tweede kerstdag

woensdag 26 december 2018

  

Bestuur

 
Burgemeester

Alain De Vlieghe
Tel: 050/43.20.50
Gsm: 0475/96.55.69
Email: alain.devlieghe@zuienkerke.be

Gemeente secretaris

Goethals Franky
Tel: 050 / 43 20 50
Email:
franky.goethals@zuienkerke.be
  

Gewestelijk ontvanger Vanheuckelom Johan
 Tel: 050 / 43 20 50
 

Beleidstereinen

Bevolking, Burgerlijke Stand
  

Allemeesch Annie



 

Verstringe Lieselore

Administratief medewerker bevolking & burgerlijke stand
 
Email:
annie.allemeesch@zuienkerke.be

 

Administratief medewerker bevolking & burgerlijke stand

Email: lieselore.verstringe@zuienkerke.be

Tel: 050 / 43 20 50
Fax: 050 / 43 20 59  


Cultuur, Jeugd, Sport, Toerisme
     
Allemeesch Annie

Administratief medewerker cultuur

Tel: 050 / 43 20 50
Email: annie.allemeesch@zuienkerke.be

Verburgh Eva

Jeugdconsulent

Tel: 050 / 43 20 50
Email: eva.verburgh@zuienkerke.be 

Verburgh Eva

Administratief medewerker sport

Tel: 050 / 43 20 50
Email: eva.verburgh@zuienkerke.be

 


Financiële dienst
     
Greet Fockedey

Boekhouding

Fax : 050 / 43 20 59
Tel:  050 / 43 20 50
E-mail: greet.fockedey@zuienkerke.be
 
 

Van Heuckelom Johan

 

 


Michiels Ann

Gewestelijk Ontvanger

Fax : 050 / 43 20 59
Tel:  050 / 43 20 50
E-mail: ontvanger@zuienkerke.be

Gemeentebelastingen - toelagen - facturen - huur zalen

Tel : 050/43 20 53
Fax: 050/43.20 59
E-mail : ann.michiels@zuienkerke.be


Informatie, Communicatie en Informatisering
     
Goethals Franky Gemeentesecretaris

Tel:  050 / 43 20 50
e-mail: 
franky.goethals@zuienkerke.be
 
 
  
Infrastructuur, Leefmilieu, Afvalbeleid
    
  
Van den Fonteyne Patrick

Diensthoofd, Milieuambtenaar, Preventieadviseur en ambtenaar noodplanning.

Technische Dienst
Adres : Gemeentelijke Werkplaats
Nieuwe Steenweg 39/a
8377 Zuienkerke

Tel: 050 / 41 75 77
Fax: 050 41 94 43

E-mail: patrick.vandenfonteyne@zuienkerke.be
 
 

   
OCMW
    
  
Mieke Matton

Contact persoon

Tel: 050 / 42 79 98
Fax : 050 / 42 67 37
Email :
sociale.dienst@ocmw-zuienkerke.be
 
 

   
Personeelsbeleid
   
  
Goethals Franky

Gemeentesecretaris

Dienst Secretariaat

Tel.: 050 / 43 20 50
Email:
franky.goethals@zuienkerke.be
     

  
Politie, Veiligheid
      
Blondelle Alex Wijkagent interpolitiezone Blankenberge-Zuienkerke

Tel: 050 / 41 14 14
  
Mia Moens Contactpersoon gemeentehuis Zuienkerke

Tel: 050 / 41 14 14
Fax: 050 / 41 96 96
Email:
mia.moens@zuienkerke.be
 
  
Ruimtelijke Ordening, Woonbeleid
   
  
Persyn Ingrid

Administratief medewerker

Tel: 050 / 43 20 50
Fax: 050 /43 20 59
Email:
ingrid.persyn@zuienkerke.be
 

Boudens Ilse

Administratief medewerker

Tel: 050 / 43 20 50
Fax : 050 /43 20 59
Email : ilse.boudens@zuienkerke.be

Maenhout Marc

Stedenbouwkundig ambtenaar

Tel:  050 / 43 20 50
Fax : 050 /43 20 59
Email :  marc.maenhout@zuienkerke.be