Openingsuren

 

Het gemeentehuis is iedere werkdag open in de voormiddag van 9 uur tot 12 uur en op de woensdagnamiddag van 13 uur tot 16.30 uur.

Op andere namiddagen is het gemeentehuis gesloten.

Op de eerste woensdag van de maand is het gemeentehuis open van 15 uur tot 19 uur (dienst burgerzaken, financiële dienst, de technische dienst, dienst stedenbouw en de politiedienst).

Dit is op woensdag 5 januari, 2 februari, 2 maart, 6 april, 5 mei, 1 juni, 6 juli, 3 augustus, 7 september, 5 oktober, 2 november en 7 december 2022.



Op volgende feestdagen zijn de diensten gesloten:

Nieuwjaar                    Zaterdag 1 januari 2022

Paasmaandag             Maandag 18 april 2022

O.L.H. Hemelvaart      Donderdag 26 mei 2022

Brugdag                      Vrijdag 27 mei 2022

Pinkstermaandag        Maandag 6 juni 2022

Nationale feestdag      Donderdag 21 juli 2022

O.L.V. Hemelvaart      Maandag 15 augustus 2022

Allerheiligen                Dinsdag 1 november 2022

Wapenstilstand           Vrijdag 11 november 2022

Tweede Kerstdag        Maandag 26 december 2022

 

 

Beleidstereinen

 

 

Bevolking, Burgerlijke Stand
  
Allemeesch Annie





Verstringe Lieselore

Administratief medewerker bevolking & burgerlijke stand

Email: annie.allemeesch@zuienkerke.be 

Administratief medewerker bevolking & burgerlijke stand

Email: lieselore.verstringe@zuienkerke.be 

Tel: 050 / 43 20 50
Fax: 050 / 43 20 59  


Cultuur, Jeugd, Sport, Toerisme
     
Allemeesch Annie Administratief medewerker cultuur

Tel: 050 / 43 20 50
Email: annie.allemeesch@zuienkerke.be



Verburgh Eva Jeugdconsulent

Tel: 050 / 43 20 50
Email: eva.verburgh@zuienkerke.be 
 


Verburgh Eva Administratief medewerker sport

Tel: 050 / 43 20 50
Email: eva.verburgh@zuienkerke.be 

Vanderpoorten Ellen Administratief medewerker jeugd

Tel: 050 / 43 20 50
Email: ellen.vanderpoorten@zuienkerke.be


Financiële dienst
     
Greet Fockedey Boekhouding

Fax : 050 / 43 20 59
Tel:  050 / 43 20 50
E-mail: greet.fockedey@zuienkerke.be
 
  


Debaecke Katrien


Vanderpoorten Ellen

Financieel directeur

Fax : 050 / 43 20 59
Tel:  050 / 43 20 50
E-mail: katrien.debaecke@zuienkerke.be


Gemeentebelastingen - toelagen - facturen - huur zalen

Tel : 050/43 20 50
Fax: 050/43.20 59
E-mail : ellen.vanderpoorten@zuienkerke.be


Informatie, Communicatie en Informatisering
     
Goethals Franky Algemeen directeur

Tel:  050 / 43 20 50
e-mail: franky.goethals@zuienkerke.be
 
  
  
Infrastructuur, Leefmilieu, Afvalbeleid
      
Van den Fonteyne Patrick Diensthoofd, Milieuambtenaar, Preventieadviseur en ambtenaar noodplanning.

Technische Dienst
Adres : Gemeentelijke Werkplaats
Nieuwe Steenweg 39/a
8377 Zuienkerke

Tel: 050 / 41 75 77
Fax: 050 41 94 43
E-mail: patrick.vandenfonteyne@zuienkerke.be
 
 


   
OCMW
      
Mieke Matton Contactpersoon
  
Tel: 050 / 42 79 98
Fax : 050 / 42 67 37
Email : sociale.dienst@ocmw-zuienkerke.be
 
 


   
Personeelsbeleid
     
Goethals Franky Algemeen directeur

Dienst Secretariaat
Tel.: 050 / 43 20 50
Email:franky.goethals@zuienkerke.be
     


  
Politie, Veiligheid
      
Wijkagent interpolitiezone Blankenberge-Zuienkerke

Tel: 050 / 41 14 14
  
Mia Moens Contactpersoon gemeentehuis Zuienkerke

 Tel: 050 / 41 14 14
Fax: 050 / 41 96 96
Email: mia.moens@zuienkerke.be
 
 
  
Ruimtelijke Ordening, Woonbeleid
     
Administratief medewerker

Tel: 050 / 43 20 50
Fax: 050 /43 20 59
Email: 


Boudens Ilse Administratief medewerker

Tel: 050 / 43 20 50
Fax : 050 /43 20 59
Email :  ilse.boudens@zuienkerke.be


Maenhout Marc Stedenbouwkundig ambtenaar

Tel:  050 / 43 20 50
Fax : 050 /43 20 59
Email :  marc.maenhout@zuienkerke.be